Ubezpieczenia na życie - Lebensversicherung

Ubezpieczenie najbliższych w razie własnej śmierci.

Jeśli jesteś człowiekiem, który niesie odpowiedzialność za siebie i swoich bliskich, bądź przewidywalny i zabezpiecz siebie i swoich bliskich od nieprzewidywalnych zdarzeń losowych.

PRE Risk To zabezpieczenie sytuacji finansowej nie tylko najbliższych w momencie własnej śmierci, to także pomoc finansowa w takich zdarzeniach losowych jak ciężka choroba, która przytrafić się może każdemu bez naszej woli.

Często nagła śmierć staje się problemem dla najbliższych, tym bardziej, jeśli jesteśmy głównym żywicielem rodziny, do tego spełnienie marzenia posiadania własnego domu, pociągneło za sobą pożyczkę w banku. Ci, którzy pozostają muszą uporać się z gorzką rzeczywistością, PRE Risk może zapobiec pogrążeniu najbliższych w finansowych zobowiązaniach.

Niewielka miesięczna składka to także możliwość dla nas samych w sytuacji ciężkiej choroby, gdzie rokowania na przeżycie są nie dłuższe niż 12 misięcy, możemy wypłacić cały kapitał aby przeznaczyć na specjalną terapię lub leczenie, które nie mieści się w ramach świadczeń kasy chorych lub sfinansować indywidualną pomoc pielęgnacyjną lub by poprostu  spełnić ostatnie nasze życzenie.

PRE Risk umożliwić może także spłacenie pozostałych wierzytelności, pokrycia koszytów np. związanych z pogrzebem.

Wystarczy jeśli podasz wysokość sumy na jaką chciałbyś być ubezpieczony a my w przeciągu 1 dnia prześlemy bezpłatną ofertę!

Już jutro wszystko może być inne!

Indywidulne doradztwo to kontakt telefoniczny: 015737635545, mailowy: agnieszkaadamczuk@web.de lub przez formularz kontaktowy.

Jeśli jest Ci podrodze, możesz także osobiście do nasz przyjść.

Skontaktuj się